Reklama a PR

Cielená komunikácia s cieľovými skupinami, jednotná firemná prezentácia, tvorba corporate design a identity, reklamné kampane - od podpory predaja jedného výrobku v regióne až po komplexné celoslovenské reklamné kampane za účasti printových a elektronických médií pri vytvorení komplexnej marketingovej stratégie a vhodneho mediamixu.

Viac tu.

Vzdelávacie programy

Agentúra PENELOPA, s.r.o. pripravuje vzdelávacie programy v spolupráci so vzdelávacou spoločnosťou GENERATÍV, s.r.o.

Viac tu.

Vydavateľská činnosť

Agentúra PENELOPA sa venuje aj vydavateľskej činnosti. Edične sa zameriava na produkciu: odborných a firemných časopisov, CD nosičov (Vodné rozprávky a pesničky), MC nosičov ( Dobrodružstvá ježka Separka)

Viac tu.

PRIPOJME SA!
Finálovým účastníkom
European Business Awards for the Environment za rok 2015

Komunikačná kampaň: Pripojme sa!

Naša kampaň získala pre AVS:
Národnú podnikateľskú cenu za životné prostredie v SR 2013

Komunikačná kampaň: Pijem zdravú vodu, nápoj z vodovodu.

Certifikát dôveryhodnosti A Bisnode.

Od roku 2012 patríme do skupiny spoločností s Hodnotením navyššej dôveryhodnosti v Slovenskej republike. Spoločnosť splnila najprísnejšie kritéria spoľahlivosti a stability na trhu, a preto patrí do exkluzivnej skupiny 6,5% slovenských firiem, ktoré môžu používať certifikáciu A ako symbol vysokého ratingového hodnotenia.

Eventy

Organizovanie eventov na mieru pre stálych a nových zákazníkov. Čítaj viac.


Kominukačná kampaň

Pripojme sa!

Asociácia vodárenských spoločností pripravila iniciatívu s environmentálnou výzvou pre obyvateľov Slovenska ku ochrane spodných vôd s názvom Pripojme sa! Všetkých 16 združených vodárenských spoločností v AVS jednotne verejnosť vyzýva ku ochrane životného prostredia, predovšetkým podzemných vôd ale i ku zodpovednosti obyvateľstva v súvislosti s dodržiavaním legislatívy týkajúcej sa odvádzania odpadových vôd. Čítaj viac.

Kominukačná kampaň

Pijem zdravú vodu, nápoj z vodovodu..

Slovensko patrí k vyvoleným krajinám, ktoré môžu hrdo vyhlásiť, že disponujú mimoriadne kvalitnou – pitnou vodou z verejného vodovodu.

Nápoj z vodovodu je jediná tekutina, pre ktorú nemusíme chodiť do obchodu. Aby sa však dostala do vodovodnej batérie u nás doma, musí prejsť dlhou a náročnou cestou od vodárenského zdroja cez úpravňu vody, čerpacie stanice, vodojemy a vodovodnú sieť až k nášmu domu. Čítaj viac.

Kominukačná kampaň

Nezatvárajme oči!

Pred nelegálnym vypúšťaním odpadových vôd.

Stačí málo - pripojiť sa na verejnú kanalizáciu! Čítaj viac.

Klienti